Společenské akce

Barcamp Kutaisi – Gruzie

V gruzínském městě Kutaisi, které je známé hlavně levnými lety z a do evropských metropolí, uspořádalo sociálně ekologické hnutí Nesehnutí v posledním březnovém víkendu třídenní barcamp. Společně se tu nad různými tématy, od kreativních kampaní, přes novinařinu v konfliktních regionech, až po práci s menšinami, zamýšlelo devadesát Gruzínů, Arménů, Ázerbájdžánců, Čechů, Ukrajinců, Rusů a jeden Slovák.

Mezinárodní den Romů – Praha La Fabrika

Křest knihy Alibaba.com – Impact Hub Praha

Křest knihy Alibaba.com – příběh největšího on-line tržiště světa se konal za přítomnosti mladých startuperů, úspěšných podnikatelů a odborníků 3. března 2016 v pražském Impact Hubu. Role kmotrů se ujmuli Tomáš Budník, generální ředitel společnosti O2, který napsal ke knize předmluvu, Tomáš Čupr a Jakub Havrlant. Moderátorkou večera byla analytička Alice Rezková.

 

Divufest festival – Rock Café

Ve dnech 26. – 28. listopadu v Praze proběhl, v rámci projektu “Já, ty a Oni – divadlem fórum proti předsudkům”, 2. ročník festivalu divadla utlačovaných s názvem Divufest, který organizovaly společně Antikomplex, z.s. a Slovo 21, z.s.

 

Setkání mládeže CČSH – Hradec Králové

 

Divufest festival – divadlo Disk

Na festivalu Divufest jste mohli vidět každý večer divadelní představení, během dne jste se mohli zúčastnit workshopů divadla utlačovaných nebo školení jokerů. Workshopy byly rozděleny pro začínající a pokročilé a vedli je němečtí lektoři Hamze Bytyci a Christopher Leucht. Školení jokerů měla na starost lektorka z Londýna Terry O`Leary. V rámci festivalu bylo možné vidět také představení německé divadelní skupiny Roma Trial.

 

Divadelní festival Divufest – divadlo D21

 

Jizerskohorská luční mše – Praha