Ing. Antonín Jelínek
IČ: 04698100

+420 604 469 167
jelinek.antonin@gmail.com
www.antoninjelinek.cz

www.facebook.com/jelinekantonin
www.flickr.com/photos/antoninjelinek


Neváhejte mi napsat svoji představu

Společně  najdeme  řešení  tak, abychom vytvořili co nejlepší video nebo fotky a vešli se do vašeho rozpočtu. Rád vám zpracuji cenovou kalkulaci na základě vašich představ, jak by měl výsledek vypadat.

N a p i š t e  m i  –>  jelinek.antonin@gmail.com

Kolik stojí nafocení koncertu nebo jiné společenské akce?

Cena závisí především na rozsahu akce – na délce a na počtu vystupujících umělců / řečníků. Na tom závisí, kolik vznikne materiálu, který bude následně potřeba roztřídit a upravit. Výstup vždy poskytuji v nejvyšší možné kvalitě a v co nejkratším termínu. V mnoha hudebních klubech, divadlech a jiných společenských prostorách v Praze jsem již pracoval. Pokud místo neznám, přijdu si ho vždy dopředu obhlédnout. Patřičný dress code beru jako samozřejmost.

Prezentační fotografie pro firemní web a sociální sítě

Cena za vytvoření promo fotografií závisí především na typu požadovaného obsahu. Focení firemních interiérů je velmi odlišné od tvorby profilových fotografií členů týmu a úplně něco jiného je tvorba imageových fotografií, kdy je potřeba vymyslet a vytvořit celou scénu, obléknout a nalíčit herce apod.

Co obnáší nechat si natočit video?

Cena za tvorbu videa se odvíjí od náročnosti organizace produkce, počtu zapojených lidí, použitých lokací až po požadavky na techniku. Na cenu videa má vliv:

  • délka natáčení (3 hodinový firemní večírek vs celodenní natáčení v ateliéru)
  • potřebná technika (základní techniku vlastním – kameru, objektivy, mikrofony, světla, blesky apod. / speciální věci jako gimbál, jeřáb, slider je potřeba půjčit)
  • místo konání, výběr lokace (zdarma / vlastní prostory / pronájem)
  • počet zapojených lidí (pouze kameraman / kameraman + zvukař / + herci, režisér, scénograf, produkční)
  • organizační náročnost – nutnost měnit lokace, měnit scénu, převlékat herce, domlouvat povolení

Cena většinou zahrnuje konzultace se zákazníkem, obhlídky lokací, přípravu techniky, tvorbu technického scénáře, dopravu, střih, postprodukci, přidání hudby, titulků, grafiky a zapracovávání připomínek.