Knihovna Václava Havla

Tvorba audiovizuálního obsahu projektu Havel Channel: Natáčení rozhovorů, diskuzních pořadů, vzdělávacích pořadů, reportáží, krátkých videí pro sociální sítě. Střih videa a postprodukce. Práce s divadelními a filmovými světly. Zvučení akcí a zvuková postprodukce. Odpovědnost za výběr, nákup a údržbu techniky.

Odbavování živých video streamů – diskuzí, konferencí, koncertů: Práce s live video střižnami Blackmagic. Ovládání digitálního zvukového pultu. Řízení malého týmu kameramanů. Odpovědnost za kompletní technickou realizaci.

Realizované live streamy:

Knihovna Vaclava Havla logo 300 px

Content Wizards s.r.o. – obsahová strategie, copywriting

“S Tondou Jelínkem jsme zažili krásné odpoledne, kdy pro naši firmu Content Wizards s.r.o. nafotil profesionální a zároveň přátelské fotky týmu. Je velice trpělivý, fotky jsme dostali téměř okamžitě k náhledu a i s finální sadou fotek jsme velmi spokojeni.” PhDr. Anna Sálová, jednatel společnosti

Content Wizards

Ewing Public Relations, s. r. o.

“Spolupráce s Antonínem Jelínkem byla na vysoce profesionální úrovni. Atmosféru křtu knihy Alibaba.com vystihl ve své práci velmi přesně. Těšíme se na příští spolupráci.”
Radka Hrstková, Account Manager


Mladí ladí jazz – mezinárodní festival současného jazzu

Focení pravidelných jazzových koncertů Jazzbit v klubu Jazz Dock v Praze. Tvorba promo videa z nahrávání debutového alba jazzové kapely Silva Šírová sextet, výherce soutěže Jazzfruit, ve studiu Svárov.


Univerzita Karlova v Praze – Fakulta humanitních studií

Dlouhodobý projekt  hudebních workshopů s názvem “Můžeme hrát spolu”, jehož výstupem byly mimo jiné promo videa a fotografie určené pro propagaci na školách.


Světový romský festival Khamoro

Na festivalu Khamoro, který je největším romským festivalem na světě, pracuji od roku 2016 mimo jiné jako fotograf. Měl jsem také možnost vytvořit několik after movies z hudebních akcí.


Slovo 21, z.s. – nevládní nezisková organizace

Video z akce “Pražský koláč” k výročí 100 let Československa 2018.


Židovské muzeum v Praze

S židovským muzeem jsem zhruba 5 měsíců spolupracoval jako fotograf akcí pro veřejnost.
www.jewishmuseum.cz

 jewish_museum_prague_logo

Butta Trade s.r.o. – bezpečnostní technika a služby

Produktová fotografie, imageové fotografie

Butta Trade

Antikomplex, z.s.

“Antonín pro nás fotil během festivalu divadla utlačovaných na Divufestu 2015. Spolupráce byla skvělá a přátelská. Fotografie jsme použili k dokumentaci projektu a rozeslali odkaz na ně všem účastníkům. Byli jsme, myslím, skvělý tým.”
Kristýna Hlavatá, projektová manažerka

www.antikomplex.cz

Antikomplex logo

MaCLain Association for Children, Georgia

MaCLain Association for Children je americká nezisková organizace sídlící v Tbilisi v Gruzii. Poskytuje přímou materiální a znalostní podporu handicapovaným dětem a jejich rodičům, stejně jako se snaží navrhovat zákony a lobovat pro opatření zlepšující jejich postavení a život. Pro MacLain jsem vytvořil fotografie do připravované vzdělávací publikace.

www.macgeorgia.org

NESEHNUTÍ, Z.S.

Focení a tvorba krátkého promo videa na třídenní akci – barcamp v Kutaisi v Gruzii 2017. Focení a tvorba videa z týdenní školy občanské iniciativy v Abcházii 2016.
www.nesehnuti.czcestainiciativy.cz

ARA ART, z.s

Mezinárodní den Romů 2016 a 2018.
www.araart.cz

Adventure Minigolf Praha s.r.o.

Firemní akce, ilustrační fotky na web

logo

ROMEA, o. p. s.

Romano Vodi Gipsy Kings Antonín Jelínek

Gipsy Kings Fórum Karlín Praha 2018, foto: Antonín Jelínek